Нематеріальні активи як важливий чинник досягнення ефекту синергії

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено геометричну інтерпретацію змісту синергії як однієї із специфічних властивостей відкритої системи, формулу синергії як суму синергічних ефектів від матеріальних та нематеріальних активів системи. За певними ознаками класифіковано менеджерів на три групи, виділені ті, які можуть досягти управлінського ефекту синергії. Розкрито зміст деяких елементів корпоративної культури, що сприяють появі такого ефекту.
In the article the geometry interpretation of maintenance of synergy is given as one of specific properties of the opened system. The formula of synergy is given as a sum of synergy effects from material and immaterial tangible assets of system. By the definite signs the division of managers on three groups is carried out, those, attaining administrative effect of synergyare, selected. Maintenance opens up some elements of corporate culture, that contribute to appearance of such effect.

Гладунський В. Н. Нематеріальні активи як важливий чинник досягнення ефекту синергії / В. Н. Гладунський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 9–15. — (Менеджмент).