Контроль товщини плівки методом світлового перетину

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано принципову схему пристрою керуючого контролю товщини плівок, що забезпечує підвищення їх якості шляхом усунення впливу на товщину плівки практично усіх зовнішніх збурюючих чинників - зміни в’язкості шлікеру, швидкості руху і товщини технологічної основи, рівня шлікеру у литтєвій лійці.
The principle scheme of the device witch operate control of the films thickness is described. It ensures raising of their quality by eliminating the influence of the external factors. These factors are: change of the paste viscidity of the moment speed and the thickness of the technological base, the level paste in watering-can for casting.

Кодра Ю. В. Контроль товщини плівки методом світлового перетину / Ю. В. Кодра, А. Р. Завербний // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 110–113. — (Контроль якості, інформаційні і вимірювальні системи).