Збірні сталезалізобетонні безбалкові перекриття

Thumbnail Image

Запропоновано нові типи збірних сталезалізобетонних безбалкових перекриттів, що характеризуються відносною простотою у виготовленні без використання додаткової опалубки. The new types of the combined teams of the steel reinforced concrete of the girderless constructions ceilings which are characterized relative simplicity in making without the use of the additional planking are offered in the article.

збірна конструкція, безбалкове перекриття, сталезалізобетон, опалубка, collapsible construction, girderless construction ceiling, steel reinforced concrete, planking

Стороженко Л. І. Збірні сталезалізобетонні безбалкові перекриття / Л. І. Стороженко, О. В. Нижник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 244–249. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review