Проблеми прецизійного вимірювання температури в агресивних середовищах

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Здійснено огляд сучасних термоперетворювачів для вимірювання температури в агресивних середовищах. Проаналізовано вплив агресивного середовища на матеріал чутливого елемента термоперетворювача і відповідно на точність вимірювання температури. Запропоновано використання як матеріалу чутливого елемента термоперетворювачів металевих аморфних стопів. The overview of modern thermal converter for temperature measuring in aggressive medium performed. The influence of aggressive medium to material of sensitive element of thermal converter and to precision of temperature measuring respective are considered. The metallic amorphous glass are offered to use as material of sensitive element of thermal converter.

термоперетворювач, вимірювання температури, thermal converter, temperature measuring

Адамюк Е. Й. Проблеми прецизійного вимірювання температури в агресивних середовищах / Е. Й. Адамюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 218–223. – Бібліографія: 18 назв.