До проблеми захисту інформації від ураження комп'ютерними вірусами

Національний університет "Львівська політехніка"

Досліджено проблему захисту інформації від комп’ютерних вірусів. Здійснено спробу виокремити найпоширеніші віруси та проаналізувати способи запобігання їх впливу на комп’ютерну систему. The article reveals the problem of information protection within the paradigm of the computer viruses. The author tries to point out the main viruses and the ways how to prevent their influence upon the PC.

захист інформації, вірус, комп'ютерна програма, information protection, virus, computer program

Яйчук В. М. До проблеми захисту інформації від ураження комп'ютерними вірусами / В. М. Яйчук, Я. В. Максимович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 658 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 140-143. – Бібліографія: 5 назв.