Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено рекомендації і обгрунтовано метод підвищення достовірності ідентифікації об’єктів в системі керування енергоспоживанням з використанням радіоканалів для зв'язку шляхом підвищення стабільності і точності формування частоти сигналів і відповідно до звуження смуги пропускання пристроїв виявлення частот цих сигналів методом цифрового опрацювання їх. Recommendations are led in the this floor and grounded a method of rise authenticity of authentication of objects in the management system by the energy consumption with the use of radio channels for communication, by the rise of stability and exactness of forming authentication frequency and accordingly narrowing a stripe of admission of devices of exposure of signal authentication by method of the digital working frequencies.

Домбровський З. Метод та засоби підвищення достовірності ідентифікації об’єктів в розподілених системах керування / Зеновій Домбровський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 235–240. – Бібліографія: 2 назви.