Інформаційно-освітнє середовище вищого навчального закладу

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглянуто поняття інформаційно-освітнього середовища вищого навчального закладу та його структуру. The article discusses the concept of information-educational environment of higher education and its structure.

інформаційно-освітнє середовище, інформаційні ресурси, інформаційна інфраструктура, information-educational environment, information resources, information infrastructure

Білоочко Т. В. Інформаційно-освітнє середовище вищого навчального закладу / Т. В. Білоочко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 6–9. – Бібліографія: 3 назви.