Наведено аналіз класифікацій деталей, що обробляються вільними абразивами у вібруючих контейнерах. Отримані результати можуть бути використані приоптимізації існуючих та проектуваннінових технології і устаткування щодо віброоброблення великогабаритнихскладнопрофільних виробів.The analysis of classifications of details subject to processing by free abrasives invibrating is presented. The obtained results can be used at the optimization of existing processes at designing of new technologies and the equipment for vibrating processing of largesizedcomplex shape products.

Міцик А. В. Класифікація виробів під час оптимізації та проектування технологій оброблення вільними абразивами у вібруючих контейнерах / А. В. Міцик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 37-40. – Бібліографія: 9 назв.