Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано результати досліджень надходження радіаціїї на сонячний колектор. Подано результати досліджень при різних кутах падіння теплового потоку. Встановлено залежності ефективності сонячного колектора від кута падіння теплового потоку. This article coves the results of investigation of radiation incoming on the solar collector. The results of the experimental researches of variable orientations of the collector on the heat rays are given. Dependence between orientations of the solar collector and efficiency of work of its system has been established.

Шаповал С. П. Взаємозв'язок ефективності роботи геліоустановки та надходження теплового потоку / С. П. Шаповал, О. Т. Возняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 14–17. – Бібліографія: 5 назв.