2017-11-21

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка
Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka

У статті представлено інформаційну модель структури бази даних для оцінювання навчальних матеріалів слухачами дистанційних курсів.
This paper presents the information model of the structure of the database for evaluation of educational materials by distance attendance students.

дистанційна освіта, навчальний матеріал, distance education, educational material

Думанський Н. Формування структури бази даних оцінки якості методичних матеріалів у системах дистанційної освіти / Нестор Думанський, Дмитро Угрин // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 129–131.

Endorsement

Review