Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано сигнали параметричного вихрострумового перетворювача при їхній модуляції. Аналіз виконано для вихрострумового перетворювача з симетруванням параметрів обмоток та без симетрування. Проанализированы сигналы параметрического вихретокового преобразователя при их модуляции. Анализ выполнен для вихретокового преобразователя с симметрированием параметров обмоток и без симметрирования. Analysis of parametrical eddy-current converter signals during modulation is done. The analysis is implemented for eddy-current converters with symmetrization of windings parameters and without the symmetrization.

Бучма І. Математичне моделювання модулятора сигналів параметричного вихрострумового перетворювача / Ігор Бучма, Костянтин Ферчук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 73–77. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review