Резонансні вимірювальні перетворювачі для систем контролю і управління

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Проведено аналіз сучасного стану розроблення і виробництва частотних перетворювачів та їх використання в системах контролю і управління. Показано, що застосування в перетворювачах резонаторів з напівпровідникових ниткоподібних монокристалів суттєво покращує їх метрологічні та експлуатаційні характеристики і відкриває перспективи ширшого впровадження у вимірювально- інформаційних системах.Проведен анализ современного состояния разработки и производства частотных преобразователей и их использования в системах контроля и управления. Показано, что использование в преобразователях резонаторов с полупроводниковых нитеобразных монокристаллов существенно улучшает их метрологические и эксплуатационные характеристики, а также открывает перспективы более широкого внедрения в измерительно-информационных системах. An analysis of up-to-day state of designing and manufacturing of frequency converters and their use in system of control has been carried out. It has been shown that use of semiconductor needle-like monocrystals as resonators of the converters essentially improves their metrologic and operation performances and open a perspectives for their wider introduction in data-measuring system.

Столярчук П. Резонансні вимірювальні перетворювачі для систем контролю і управління / П. Столярчук, Р. Байцар, М. Гінгін // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 56. – С. 100–104. – Бібліографія: 13 назв.