Пакет програм “АпроКріо” для апроксимації температурної характеристики та чутливості сенсора

Національний університет «Львівська політехніка»

Подано функціональні можливості пакета програм “АпроКріо”. Описано його призначення та особливості застосування. Наведено приклад для опису температурної характеристики й чутливості термодіодного сенсора для кріогенних температур. Filed functionality packages “ApproKrio”. Its purpose and features of application were discribed. The example of application of thermodiode sensor for cryogen temperatures is described.

чебишовська апроксимація, неперервне та гладке мінімаксне сплайн-наближення, сплайн-наближення, пакет “АпроКріо, Chebyshev approximation, continuous and smooth minimaximal spline approximation, spline approximation, package “AproKrio”

Андруник В. А. Пакет програм “Апрокріо” для апроксимації температурної характеристики та чутливості сенсора / В. А. Андруник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2014. – № 783 : Інформаційні системи та мережі. – С. 3–12. – Бібліографія: 25 назв.