Деякі результати створення і дослідження вібраційних конвеєрів-сепараторів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень вібраційних конвеєрів-сепараторів з електромагнітним приводом, призначених для розділення середовища на компоненти за розмірами. Обґрунтовані умови забезпечення рівномірного поля коливань за довжиною конвеєра. Подано дві структурні та конструктивні схеми вібраційних конвеєрів-сепараторів, розроблені за двомасовою коливальною схемою. Наведено залежності для розрахунку пружних систем конвеєрів на жорсткість та міцність. In article the results of creation of vibration conveyor-separators with the electromagnetic occasion, that work on passage-way with the division on sieve after sizes of particles are given. Terms of providing an even field of vibrations are led on all length of transporting elements. Two structural charts of conveyorseparators, which are constructed after two by owl by the hesitate chart and led formulas for computation of resilient elements on inflexibility and durability are shown.

Беспалов А. Л. Деякі результати створення і дослідження вібраційних конвеєрів-сепараторів / А. Л. Беспалов, В. С. Шенбор // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. – Випуск 39. – С. 39–44. – Бібліографія: 3 назви.