Особливості числового аналізу систем з амплітудною модуляцією в часовій області

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено алгоритм для пошуку критичного підсилення систем з амплітудною модуляцією. На основі порівняльного аналізу запропоновано метод, найбільш придатний для числового аналізу цих систем у часовій області. The algorithm for finding the critical amplification of the AM-systems is developed. On the basis of comparative analysis we propose the method, which is the most relevant for numerical analysis of these systems in time domain.

Капустій Б. Особливості числового аналізу систем з амплітудною модуляцією в часовій області / Борис Капустій, Олег Надобко, Олег Крук // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 3–6. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review