Теплова задача тертя для півпростору з включенням

Плоскі задачі стаціонарної теплопровідності і термопружності для півпростору з циліндричним включенням зведені до двох сингулярних інтегральних рівнянь по замкнутому контуру включення (границі розділу матеріалів). Plane problems of steady-state heat conduction and thermoelastisity for a half-space which include an elliptical inclusion are reduced to two of singular integral equations on doused contour (boundary of inclusion).

теплопровідність, термопружність, інтегральні рівняння, включення, heat conduction, thermoelastisity, integral equations, inclusion

Матисяк С. Теплова задача тертя для півпростору з включенням / С. Матисяк, В. Зеленяк, Л. Лібацький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 518 : Фізико-математичні науки. – С. 67–69. – Бібліографія: 7 назв.