Видавництво Львівської політехніки

Досліджено питання організації роботи інформаційного блоку Адміністрації Президента Сполучених Штатів Америки, зокрема структурних підрозділів, які відповідають за інформаційну політику, зв’язки з політичними партіями, громадськістю, засобами масової інформації. Исследован вопрос организации работы информационного блока Администрации Президента Соединенных Штатов Америки, в частности структурных подразделений, отвечающих за информационную политику, связи с политическими партиями, общественностью, средствами массовой информации. The study examines the issue of organization of work of the information unit of the Presidential Administration of the United States of America, in particular the structural units responsible for information policy, relations with political parties, the public and the media.

інформація, засоби масової інформації, адміністрація, Президент, громадськість, информация, средства массовой информации, администрация, Президент, общественность, information, mass media, the administration, the President, the public

Ковальчук О. Б. Організація роботи інформаційного блоку Адміністрації Президента Сполучених Штатів Америки / О. Б. Ковальчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 837. – С. 143–148. – Бібліографія: 2 назви.