Логіка формування земельно-реєстраційних систем і вітчизняна специфіка

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проанализированы два различных пути развития первичной системы земельно-информационных записей в традиционные кадастровые и земельные регистры. Рассмотрены условия формирования и функции современных земельно-регистрационных систем. Приведены отечественные примеры использования передового опыта для модернизации регистрационных процессов в условиях переходного периода.

Володін М. О. Логіка формування земельно-реєстраційних систем і вітчизняна специфіка / М. О. Володін // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2000. – Випуск 60. – С. 3–8. – Бібліографія: 5 назв.