Мішана багатоточкова крайова задача для рівняння теплопровідності

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

А nonlocal boundary-value problem for equation the heat conduction equation was considered. The solution of this problem is constracted by mean of the method of separation of variables and its properties were also investigated. The properties of the corresponding spectral problem are also established. Розглянуто нелокальну мішану крайову задачу для рівняння теплопровідності. Методом відокремлення змінних побудовано розв’язок задачі і досліджено його властивості. Встановлено властивості відповідної спектральної задачі.

Мішана багатоточкова крайова задача для рівняння теплопровідності / Я. О. Баранецький, П. І. Каленюк, У. Б. Ярка, Н. В. Превисокова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 18–21. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review