Логістична підтримка розробки продуктових інновацій та виведення їх на ринок

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто напрями логістичної підтримки розроблення та виведення нового товару на ринок. Викладено сутність концепції DFL – «логістичного впливу на проектування нового товару». Доведено необхідність та розглянуто можливі форми співпраці з постачальниками під час розроблення нового товару. Обґрунтовано способи оптимізації внутрішньовиробничих та дистрибуційних логістичних витрат. In the article directions of logistic support of development and deducing a new commodity to the market are considered. The essence of the concept of DFL – “logistic influence on planning of new commodity» is expounded. A necessity is proved and the possible forms of collaboration with suppliers at development of new commodity are considered. The methods of production and distribution optimization logistic charges are proved.

інновація, логістичний продукт, вантаж, логістична придатність інновації, розробка нового товару, виведення нового товару на ринок, логістична підтримка, innovation, logistic product, load, logistic fitness of innovation, development of new commodity, leading out of new commodity to the market, logistic support

Чухрай Н. І. Логістична підтримка розробки продуктових інновацій та виведення їх на ринок / Н. І. Чухрай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 445–452. – Бібліографія: 8 назв.