2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено новий метод вимірювання амплітуди електричних сигналів, який ґрунтується на відомому методі квантування за рівнем. Запропонована структурна схема для реалізації розробленого методу. подані осцилограми сигналів на виході функціональних блоків, які підтверджують працездатність розробленого пристрою. Вказані переваги розробленого методу порівняння з методами, які ґрунтуються на перетворенні змінної напруги в постійну.
In this article is described the new method of measurement amplitude, which one is founded on a known method of quantizing on a level. The skeleton diagram for implementation of a designed method is offered. Are submitted diagrams on an output of function boxes, which one confirm functionability designed of the device. The advantages designed of a method in matching with methods are indicated, which one are founded on transformation variable of voltage in constant.
Разработано новый метод измерения амплитуды электрических сигналов, который базируется на известном методе квантования по уровню. Предложена структурная схема для реализации разработанного метода. Представлены осциллограммы сигналов на выходе функциональных блоков, которые подтверждают работоспособность разработанного устройства. Указаны преимущества предложеного метода в сравнении с методами, которые базируются на преобразовании переменного напряжения в постоянное.

Троцишин І. Розробка і дослідження прямого методу квантування за рівнем для вимірювання амплітуди електричних сигналів / Іван Троцишин, Володимир Петрушак, Оксана Петрушак // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 22–26.