Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто безмежну систему лінійних алгебраїчних рівнянь, яка виникає при розв’язуванні задачі дифракції плоскої хвилі на циліндричних свердловинах, обшитих тонкими пружними оболонками, які заповнені акустичною рідиною. Показано, що визначник системи належить до визначників нормального типу і безмежну систему рівнянь можна розв’язувати методом редукції. Limitless system of linear algebraic equations has been regarded. The system arises when solving the problem of flat wave diffraction on cylindric cavities covered with thin elastic shells filled with acoustic fluid. It has been shown that the system’s determinant is of a normal type and the limitless system is possible to be solved by reduction method.

Швець Л. П. Дослідження безмежних алгебраїчних систем задач дифракції плоских хвиль на обшитих свердловинах,заповнених рідиною / Л. П. Швець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 235–238. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review