Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методику врахування активних втрат у магнітопроводі силового трансформатора при дослідженні перехідних процесів у мережах з ізольованою нейтраллю. Показано, що врахування активних втрат у сталі трансформатора дозволяє більш адекватно відтворити перехідний процес під час дугових замикань у таких мережах. The technique of the account of active losses in the core of the power transformer is offered at research of transients in networks with isolated neutral. It is shown, that the account of active losses in transformer steel allows to reproduce transient during arc short circuits in such networks more adequately.

Активні втрати потужності у магнітопроводі силового трансформатора та їх вплив на перехідні процеси в мережах з ізольованою нейтраллю / А. В. Журахівський, Ю. А. Кенс, Р. В. Мединський, Н. Р. Засідкович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 58-64. – Бібліографія: 5 назв.