Моделювання фотонних кристалів гіллястими ланцюговими дробами

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Для опису фотонних кристалів запропоновано моделі у вигляді гіллястих ланцюгових дробів. Проаналізовано переваги таких моделей для задач дослідження інфокомунікаційних властивостей фотонних кристалів на базі модульованих нанорозмірних структур. Досліджено особливості розподілу поля одновимірного фотонного кристала на основі тонкої періодично-неоднорідної пластини. Розглянуто прикладні задачі використання результатів цього дослідження в перспективних інфокомунікаційних системах. In given paper the models of photon crystals in the form of branchedcontinual fractions are offered. Advantages of such models for the problems of research of info-communicational properties of the photon crystals on the basis of modulated nano-dimensional structures are analysed. Features of a field distribution of the one-dimensional photon crystal on the basis of thin periodically - a non-uniform plate are investigated. Applied problems of results use of the given research in perspective info-communicational systems are considered.

фотонні, кристали, гіллясті, дроби

Гоблик В. В. Моделювання фотонних кристалів гіллястими ланцюговими дробами / В. В. Гоблик, В. А. Павлиш, І. В. Ничай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 595 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 77-85. – Бібліографія: 20 назв.

Endorsement

Review