Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто похибки сприйняття стереоскопічного зображення об’єкта, досліджуваного за допомогою стереоскопічного скануючого оптичного мікроскопа, які виникають при зміщенні спостерігача відносно оптимального положення. Аналізується варіант мікроскопа, в якому зображення кадрів для лівого та правого ока формується на екрані монітора послідовно у часі і сприймається з використанням екліпсних окулярів. Одержані аналітичні вирази дозволяють кількісно оцінити ці похибки. The perception errors of stereoscopic image of on object, examined with stereotelevision scanning optical microscope, that are determined by observer displacement from optimal position, are considered in the paper. A variant of microscope, in which image of frames for left and right eyes are formed in the monitor screen successively in time and are percepted with eclipse glasses, is analysed. Obtained analytical formulas make it possible to estimate these errors.

Похибки сприйняття координат об’єкта у стереотелевізійному скануючому оптичному мікроскопі / Зенон Грицьків, Анатолій Педан, Геннадій Туркінов, Володимир Шклярський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 150–157. – Бібліографія: 6 назв.