Методи та засоби автоматичної генерації тестових завдань різних форм

В роботі розглянуто актуальність досліджень в галузі автоматизації створення тестових завдань, запропоновано методи автоматичної генерації тестових завдань закритої та відкритої форм. Research relevance of automatic generation of test’s tasks are considered; methods for generating test tasks of various types are proposed.

тестування, автоматична генерація завдань, педагогічна цінність, testing, an automatic generation of test’s tasks

Мельник А. Методи та засоби автоматичної генерації тестових завдань різних форм / А. Мельник // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 147–152. – Бібліографія: 3 назви.