Оцінювання термовипиральності деяких сучасних вентиляційних систем приміщень

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано оцінювати термовипиральність вентиляційних систем величиною показника температурної ефективності загальної вентиляції. Означено, які з них потрібно вважати активними чи “умовно пасивними” термовипиральними, а які не можуть до них належати. Estimation of ventilation systems thermal exhaust ness by coefficient of common ventilation temperature efficiency is proposed. There is determined which of them are active or “conditional passive” thermal exhaust, but which can not belong to them.

Жуковський С. С. Оцінювання термовипиральності деяких сучасних вентиляційних систем приміщень / С. С. Жуковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 125–132. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review