Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати теоретичних досліджень закономірностей параметрів зрізів, розподілу навантаження між зубцями, причин виникнення та відмінностей зношування під час роботи черв’ячної фрези з попутною та зустрічною подачами.

Грицай І. Аналіз параметрів зрізів та розподілу навантаження під час роботи черв’ячної фрези з попутною та зустрічною подачею / Ігор Грицай // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 10–19.