Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено принципи побудови та структурні схеми системи розпізнавання, що грунтуються на обчисленні оцінок. Описано методику визначення опорних точок і формування інформативних ознак для розпізнавання долоні людини. In clause the principles of construction and block diagrams of system of recognition are given which is based on calculation of estimations. The technique of definition of basic points and formations of attributes for recognition of a palm of the man is described.

Сахавне Р. Ф. Система розпізнавання зображень на основі опорних точок алгебраїчними методами, що ґрунтуються на обчисленні оцінок / Райд Сахавне Фатхи, Богдан Кисіль, Богдан Русин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 127–131. – Бібліографія: 3 назви.