Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуті технічне рішення і результати метрологічних досліджень еталона витрати газу на базі витратоміра змінного перепаду тиску. Обгрунтована можливість його застосування в державній повірній схемі для засобів вимірювання об’єму та об’ємної витрати газу як еталона передавання. The technical solution and the results of metrological researches for the standart on the base of flowmeters of variable pressure differencial is considered. The possibility of its use in the state verification scheme for devices of measureing volume and realization of natural gas volume as for transfer standard is grounded too.

витратомір, еталон витрати газу

Середюк О. Є. Метрологічні дослідження еталона передавання одиниці витрати природного газу на базі витратоміра змінного перепаду тиску / О. Є. Середюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 154–162. – Бібліографія: 19 назв.