Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито сутність поняття “моніторинг стану інформаційної системи управління економічним розвитком підприємства”, а також методичних рекомендацій до оцінювання стану інформаційної системи управління економічним розвитком підприємства. Запропоновані методичні рекомендації ґрунтуються на встановленні залежності між рівнями економічної ефективності та інформаційного забезпечення управління економічним розвитком підприємства. In the article essence of concept is exposed “monitoring of the state of management information by economic development of enterprise”, and also methodical recommendations to the evaluation of the state of management information by economic development of enterprise. The offered methodical recommendations are based on establishment of dependence between the levels of economic efficiency and informative providing of mana¬gement economic development of enterprise.

моніторинг, управління, інформаційна система, розвиток, monitoring, management, informative system, development

Георгіаді Н. Г. Моніторинг стану інформаційної системи управління економічним розвитком підприємства / Н. Г. Георгіаді // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 143–149. – Бібліографія: 20 назв.