Автоматизована технологія розрахунку мікросенсорів пє'зорезистивного типу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено технологію та підсистему для проведення автоматизованого розрахунку та створення проектної документації мікросенсорів п'єзорезистивного типу за допомогою ФРІ функцій САПР. За допомогою підсистеми одержано залежності між фізичними величинами, які вимірюються завдяки мікросенсорів, та вихідною напругою з мостової схеми п'зорезисторів мікропередавачів. The technjligy and subsysthem for execution of automated calculation and creation of the technical documentation of the piezoresistive microsensors with the help CAD/CAM/CAE is presented. The associations between physical values and voltage out from a bridge circuit of piezoresistive microtransmitters are obtained.

мікросенсор, п'єзорезистор, документація, САПР, microsensor, piezoressistor, docmentation, CAD

Колесник К. К. Автоматизована технологія розрахунку мікросенсорів пє'зорезистивного типу / К. К. Колесник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 651 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 213–217. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review