Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто застосування методу групового врахування аргументів для побудови системи класифікації мережевого трафіку та ідентифікації атак. Описано спосіб застосування комбінаторного алгоритму методу групового врахування аргументів (МГВА) при генерації моделей мережевого трафіку на основі вибірки KDD'99 системами виявлення атак проти атак класу “відмова в обслуговуванні”(DoS). In the article the question is about application Group Method of Data Handling for the construction of the system of classification of network traffic and authentication of attacks. The method of application of Combi algorithm of Group Method of Data Handling (GMDH) is presented during the generation of models of network traffic on the basis of selection of KDD'99 by the systems of exposure of attacks against the attacks of class “deny of service”(DoS).

комбінаторний алгоритм, мережевий трафік, Combi algorithm, network traffic

Тимошик Н. П. Застосування методу групового врахування аргументів для системи автоматичної побудови моделей мережевого трафіку систем виявлення атак / Н. П. Тимошик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 133–141. – Бібліографія: 6 назв.