Встановлена аналітична залежність між значеннями критичної температури та температури на вході в газорозподільну станцію під час дроселювання. Визначено тепловий баланс енергетичного розділення природного газу. Analytic dependence between values of critical temperature and natural gas temperature on entrance in to the gas-distributive installation at its throttling has been determined. Heating balance of the natural gas’s energy separation was determinated.

Савченко О. О. Нагрівання природного газу за допомогою енергнтичного роздільника на діючій газорозподільній станції / О. О. Савченко, І. С. Балінський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 169–173. – Бібліографія: 12 назв.