Thumbnail Image

Здійснено теоретичні дослідження стосовно динамічних характеристик методу вібраційно-відцентрового зміцнення (ВВЗ) металевих довгомірних циліндричних деталей. Описано методику досліджень, наведено просторову принципову схему вібраційно-відцентрового зміц-нювального інструменту з електромагнітним приводом та пружними системами. На підставі досліджень отримано та проаналізовано емпіричні залежності для визначення основних динамічних характеристик методу ВВЗ. Розроблено алгоритм аналізу динамічних характеристик контактної взаємодії робочих органів електромагнітного зміцнювача з пружними системами та оброблюваної поверхні. In this article dynamic parameters’s theoretical researches of a vibratory-centrifugal strengthening treatment of long-sized cylindrical details is held. The procedure of researches is described. The spatial principle diagram of the hardening instrument with an electromagnetic drive is suggested. The mathe-matical equations for definition of the (VCH) method's basic dynamic parameters are explored and analysed.

Афтаназів І. С. Дослідження динамічних характеристик вібраційно-відцентрового зміцнення довго вимірних циліндричних деталей / І. С. Афтаназів, Я. М. Литвиняк, Я. М. Кусий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 55-64. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review