Інтелектуальна система підтримки прийняття рішень у договірному процесі

Thumbnail Image

Запропоновано підхід до побудови інтелектуальної системи підтримки прийняття рішень у договірному процесі. Розглянуто структуру системи, організацію знань та порядок роботи системи. An approach for creating an intellectual decision support system for negotiation process is proposed. System functions and structure, knowledge processing and storage features are presented.

інтелектуальні системи, договірний процес, intelligence systems, negotiation process

Буров Є. В. Інтелектуальна система підтримки прийняття рішень у договірному процесі / Є. В. Буров, Ю. О. Калінчук, А. В. Ломтєв // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 24-30. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review