Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто актуальну проблему формування екологічної культури у майбутніх працівників правоохоронних органів України як важливого чинника любові до рідної природи, малої та великої Батьківщини, правового захисту навколишнього природного середовища. Рассматривается актуальная проблема формирования экологической культуры у будущих работников правоохранительных органов Украины как важный фактор любви к родной природе, малой и большой Родине, правовой защиты окружающей природной среды. Here is considered the actual problem of formation of an ecological culture in the future law enforcement officers as an important factor of love to native nature, small and big Motherland, legal protection of legal environment.

Батьківщина, природа, екологія, правова охорона, патріотизм, правоохоронці, культура, виховання, екологічний світогляд, Родина, природа, экология, правовая защита, патриотизм, правоохранительные органы, воспитание, экологическое мировоззрение, Motherland, nature, ecology, legal protection, patriotism, law enforcement officers, culture, education, ecological outlook

Личенко І. О. Формування екологічної культури, любові до рідної природи у майбутніх працівників правоохоронних органів України / І. О. Личенко, В. І. Ряшко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 827. – С. 232–238. – Бібліографія: 12 назв.