Деякі аспекти програмного забезпечення приладів акустичної емісії

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано основні характеристики програмного забезпечення (ПЗ) сучасних приладів обробки сигналів акустичної емісії (АЕ). Проаналізовано тенденції розвитку програм відбору та обробки АЕ–інформації провідних світових виробників. Показано особливості застосування портативних АЕ–приладів для технічного діагностування виробів і конструкцій.
Here are described the basic software characteristics of the modern devices of acoustic emission (AE) signal processing. There has been conducted an analysis of tendencies in development of AE-information selection and processing software by world leading manufacturers. There are also shown the peculiarities of AE portable devices application for technical diagnosis of products and structures.
Описано основные характеристики програмного обеспечения (ПО) современных устройств обработки сигналов акустической эмиссии (АЕ). Проанализировано тенденции развития программ отбора и обработки АЕ–информации ведущих мировых производителей. Показано особенности использования портативных АЕ–приборов для технической диагностики устройств и конструкций.

Деякі аспекти програмного забезпечення приладів акустичної емісії / Валентин Скальський, Богдан Оліярник, Роман Сулим, Роман Плахтій // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 99–107.