Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

Доповідь присвячена висвітленню функціональних можливостей пакету програм "Бібліограф" та досвіду автоматизації на його основі бібліотек вищих навчальних закладів України. This report described the functionality of the software package "Bibliographer" and also personal experience of the automation of libraries of higher educational institutions of Ukraine.

бібліотека, електронна система, електронний каталог, автоматизація, library, electronic system, electronic catalog, automation

Грищенко М. Автоматизація діяльності бібліотек вищих навчальних закладів на основі пакету програм "Бібліограф" / Микола Грищенко, Василь Усатенко, Ольга Педан // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 222–225.