Національний університет "Львівська політехніка"

Запропоновано спрощені, а також удосконалені теоретичні основи гідравлічних розрахунків трубчастих водозабірних оголовків з бічними водоприймальними вікнами з урахуванням змінної витрати рідини по довжині оголовка. Simplified as well as improved theoretical bases of hydraulic calculations of a tubular water-intake head with lateral water-receiving apertures under the condition of variable flov rate along the pipeline are suggested.

трубчастий водозабірний оголовок з бічними водоприймальними вікнами, рух рідини змінної витрати, tubular water-intake head with lateral water-receiving apertures, variable flow rate fluid flow

Чернюк В. В. Гідравлічні розрахунки трубчастих водозабірних оголовків з бічними водоприймальними вікнами / В. В. Чернюк, М. П. Босак, О. Г. Гвоздецький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 213–225. – Бібліографія: 23 назви.