Використання виробничого потенціалу підприємств в умовах ринкової трансформації

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються питання використання виробничого потенціалу підприємства у складних умовах трансформаційних процесів, зроблено спробу оцінити і сформулювати напрями поліпшення і його віддачі. Usage’s of a enterprise manufacturing potential in difficulty conditions transformation process are regarded an issue, the attempt is made to give an estimation and to formulate directions of improvement and its recoil.

Петрович Й. М. Використання виробничого потенціалу підприємств в умовах ринкової трансформації / Й. М. Петрович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 9–12. – Бібліографія: 3 назви.