Контактна задача для тришарового пружного покриття твердого тіла

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Зроблено спробу розв’язати контактну задачу для багатошарового пружного покриття внутрішнього отвору циліндра та твердого тіла. Одержані рівняння, що описують напружено-деформований стан переміщень елементів з’єднання та інших основних його характеристик. Проведено кількісний аналіз впливу силових чинників на величину зони доторкання. The attempt of the decision of a contact problem for many layers of elastic cover internai holl of a cylinder and solid body is made. The equations a describing strengthdeferrable condition of moving of elements of connection and othermain its characteristics are received. The quantitative analysis of influence of power parameters on size of a zone of contact is conducted.

Малащенко В. О. Контактна задача для тришарового пружного покриття твердого тіла / В. О. Малащенко, Л. В. Божкова, В. Г. Рябов // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 84-89. – Бібліографія: 6 назв.