Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано метод поліпшення характеристик мір на основі побудови безнадлишкових шкал та багатозначних мір. Отримані відповідні вирази і графічні залежності. Описан метод улучшения характеристик мер на основе построения безизбыточных шкал и многозначных мер. Получены соответствующие выражения и графические зависимости. The method for improving the operating characteristics of measures based on design of non-redundant scales and multidimensional measures is investigated in this paper. The appropriate expression and diagrammatic dependence is found.

Бандирська О. Порівняльна характеристика стандартних мір з мірами, побудованими за методом “оптимальних структурних відношень” / О. Бандирська // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 135–138. – Бібліографія: 3 назви.