Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Подано характеристику процесу стереолітографії, який дає можливість швидкого виконання моделей деталей складної форми. проаналізовано параметри, що впливають на точність виконання моделей та якість їх поверхонь. Результати опрацьовано на підставі власних досліджень. In the paper the characteristics of stereolitography process as a method of prototypes procedures has been presented. The factors which influence the accuracy of models as well as the quality of the surfaces have been discussed. The results of the research which deal with model accuracy and the roughness of the surfaces an the example of complex objects have been shown.

Рейман Е. Точність моделей та структура поверхні стереолітографічних моделей rapid prototyping / Е. Рейман, В. Любимов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 467 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 150–156. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review