Ігрове моделювання мультиагентних систем

Досліджується проблема колективного вибору варіантів рішень у мультиагентних системах на основі стохастичних ігрових моделей. Виконано формулювання ігрової задачі в умовах невизначеності. Побудовано адаптивні рекурентні методи розв’язування ігрової задачі. Визначено умови збіжності ігрових методів до колективних станів рівноваги. Розроблено алгоритмічні та програмні засоби для розв’язування ігрової задачі.

The problem of collective alternate solutions in multiagent systems on a basis of the stochastic game models is investigated. The game problem formulation in uncertainty conditions is executed. The adaptive recurrence methods of the game solving are constructed. The convergence conditions of game methods to collective equilibrium states is defined. The algorithm and software tools for the game task solving are developed.

Кравець П. Ігрове моделювання мультиагентних систем / П. Кравець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 638 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 138-151. – Бібліографія: 9 назв.