Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено методи діагностики і результати досліджень міцності бетону ростверку фундаменту під компресор. Описано причини виникнення та розвитку тріщин у підготовці під металеву раму компресора. Наведено рекомендації із забезпечення надійної роботи фундаменту. In-process the resulted methods of diagnostics and results of researches of durability of concrete to the grillage of foundation are under a compressor. The described reasons of origin and development of cracks are in a sauce under the metallic frame of compressor. The resulted recommendations are from providing of reliable work of foundation.

ростверк, компресор, технічний стан, compressor, the grillage, technical state

Гладишев Д. Г. Діагностика бетону ростверку фундаменту та підготовки під металеву раму компресора / Д. Г. Гладишев, Г. М. Гладишев // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 47–54. – Бібліографія: 7 назв.