k-Значні суматори. Синтез узагальненої схеми

Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

The problem of the k-valued adder synthesis is considered. A new ways of the synthesis, based on the new SN-algebra’s technique, which allows to modify task conditions by means of the truth table transformation, are proposed. Possibility to get in this case a generalised solution, which circuit configuration is invariant to the number system radix of the adder, is shown.

Кметь А. Б. k-Значні суматори. Синтез узагальненої схеми / А. Б. Кметь // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 127–141. – Бібліографія: 6 назв.