Інтелектуальні освітні системи – запорука іноваційного розвитку університету

Thumbnail Image

У статті розглядаються задачі інноваційного розвитку вищого навчального закладу та пропонується комплексне вирішення значного кола актуальних проблем в сфері інформаційних технологій. The article considers the problem of innovation development of the higher education institution and offers a comprehensive solution to significant range of contemporary problems in the sphere of information technologies.

Хмельницький національний університет, дистанційне навчання, інформаційна система, інтелектуальні освітні системи, інформаційні потоки, Khmelnitsky national University, distance learning, information systems, intelligent educational systems, information flows

Слободянюк С. Інтелектуальні освітні системи – запорука іноваційного розвитку університету / Сергій Слободянюк // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2013. – С. 23–29. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review