Досліджено особливості становлення та розвитку малих підприємств Львівської області з врахуванням територіальних та галузевих аспектів. Розглянуто перспективи розвитку малих підприємницьких структур у напрямку регіональної інтеграції та галузевої кооперації, зазначено переваги таких форм співпраці. Is investigated features of becoming and development of the small enterprises of the Lviv region, with allowance for of territorial and branch aspects. Is considered perspectives of development of small enterprise structures in a direction of regional integration and branch cooperation, is indicated advantages of such forms of cooperation.

Ситник Й. С. Діяльність та перспективи розвитку малих підприємницьких структур у Львівській області / Й. С. Ситник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 196–201. – Бібліографія: 4 назви.