Використано кубiчну апроксимацiю розподiлiв ключових функцiй - дотичної компоненти вектора напруженостi магнiтного поля , температури i компонент тензора динамiчних напружень за товщинною координатою та iнтегральнi перетворення Фур'є та Лапласа. Побудовано розв'язок плоскої зв'язаної задачi термомеханiки для електропровiдного шару з плоскопаралельними границями задовiльної неоднорiдної нестацiонарної електромагнiтної дiї. The solution of key functions the tangent component of magnetic eld strength vector, temperature and dynamical stresses tensor components of plane coupled thermomechanical problem for electroconductive plate under nonhomogeneous non-stationary electromagnetic action is obtained. The cubic approximation for thickness variant, Fourier and Laplace integral transformations are used.

шар, плоска зв'язана задача термомеханiки, неоднорiдна нестацiонарна електромагнiтна дiя, кубiчна апроксимацiя, plate, plane coupled thermomechanical problem, nonhomogeneous non-stationary electromagnetic action, cubic approximation

Гачкевич О. Плоска зв'язана динамiчна задача термомеханiки для електропровiдного шару з плоскопаралельними границями за нестацiонарної неоднорiдної електромагнiтної дiї / О. Гачкевич, Р. Мусiй, Г. Стасюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 643 : Фізико-математичні науки. – С. 87–93. – Бібліографія: 7 назв.